kontakt@insurgency-sandstorm.pl

Zamknięte testy technicznej alfy ponownie otwarte!

Zamknięte testy technicznej alfy ponownie otwarte!

Premiera Insurgency: Sandstorm  jest zaplanowana na wrzesień br czyli pozostało zaledwie niecałe 3 miesiące. NWI ma więc niewiele czasu na wykonanie ostatecznych szlifów. Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z premiery, zaplanowano kolejną rundę “technicznych testów Alpha” na PC z systemem Windows.

Od czasu ostatniej zamkniętej alfa nastąpiło wiele zmian. NWI chce uzyskać opinie na temat wszystkich nowych map, zmian, ulepszeń interfejsu użytkownika i funkcji dedykowanych serwerów, które zostały zaktualizowane od czasu ostatnich zamkniętych testów.

NWI zaznacza że przekazując opinię należy mieć na uwadze to że gra nie została jeszcze w pełni zoptymalizowana, a niektóre funkcje i treści nadal są w fazie budowy, alfa ma być testem obciążeniowym, a nie testem końcowego produktu.

0_1530607258150_08 - logo.jpg

Ta “zamknięta alfa techniczna”, jak ją nazywa developer, nie jest częścią programu dostępu do wersji beta dostępnego w przedsprzedaży . Wszyscy gracze, którzy zamówią Insurgency: Sandstorm na Steam, uzyskają dostęp do ekskluzywnej wersji Beta na kilka tygodni przed ostatecznym wydaniem. Gracze, którzy są w zamkniętej alfie, niekoniecznie będą mieli dostęp do Bety, chyba że złożą zamówienie w przedsprzedaży.

Pamiętajmy, że zamknięta alfa jest objęta umową o zachowaniu poufności, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł udostępniać zrzutów ekranu, filmów ani informacji o alfie poza dedykowanym ukrytym forum.

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij tutaj, aby przejść do formularza rejestracji.

 

Dodaj komentarz