kontakt@insurgency-sandstorm.pl

Witaj na stronie Insurgency Sandstorm Polska

Witaj na stronie Insurgency Sandstorm Polska

Insurgency Sandstorm Polish Community

powstała aby łączyć fanów Insurgency Sandstorm. Jeżeli grałeś w stare Insurgency i z niecierpliwością czekasz na premierę nowej wersji gry ta społeczność jest dla ciebie.

Będziemy informować o wszystkich nowościach i postępach devów przy produkcji gry.

Insurgency Sandstorm jest sieciowym FPS-em opartym na silniku Unreal Engine 4. Tytuł będzie kontynuacją pierwszej części Insurgency która znalazła ponad 2,5 mln nabywców, ale tym razem trafi nie tylko na komputery osobiste, ale też konsole PS4 i XONE. Twórcy szykują kilka zmian względem pierwszej części i zamierzają promować swój tytuł jako grę e-sportową.

Insurgency: Sandstorm przeniesie nas na Bliski Wschód i tak jak w części pierwszej dostępne będą tryby kooperacji, pvp i mecze turniejowe. W przypadku edycji konsolowych, twórcy planują udostępnić też funkcję gry na podzielonym ekranie. Studio postanowiło zmienić silnik – zrezygnowano z Source na rzecz Unreal Engine 4. Dzięki temu gra ma prezentować się znacznie lepiej od poprzedniczki.

Premiera tytułu planowana jest na rok 2018. Na tę chwilę ilość informacji o grze jest bardzo ograniczona, trwają już jednak testy alfa. Twórcy udostępnili w sieci kilka trailerów i screen-ów przedstawiające wygląd produkcji. Wiadomo jednak, że Insurgency: Sandstorm tworzony jest z myślą o e-sporcie, a producenci liczą, że ich tytuł zostanie ciepło przyjęty w środowisku zawodowych graczy.

Dodaj komentarz