kontakt@insurgency-sandstorm.pl

Start testów beta Insurgency: Sandstorm już 9 sierpnia

Start testów beta Insurgency: Sandstorm już 9 sierpnia

Pierwsza runda testów (Beta 1) kończy się 13 sierpnia, do testów devi udostępnią 3 mapy, które są “skomplikowanym labiryntem wnętrz, śmiercionośnych pułapek i szerokiego pola walki, zaprojektowane tak, by gracz za każdym razem odkrywał je na nowo. ”  Każda mapa jest  przedstawiona w grze w różny sposób w zależności od wybranego trybu rozgrywki (coop, pvp competitive).

Druga runda (Beta 2) rozpocznie się 30 sierpnia (nie wiemy ile potrwa) na której przetestujemy już całą gotową zawartość gry.

Z okazji ogłoszenia testów beta które powinny nam pokazać grę bliską ostatecznej wersji NWI pokazało czterominutowy klip z surową rozgrywką, daleki od przykrytego scenariuszem, trochę dziwnego zwiastuna E3, który widzieliśmy wcześniej.

Insurgency jest podstawą gatunku realistycznego FPS-a, a Sandstorm wygląda na to, że nie odejdzie zbyt daleko od swojego poprzednika. Ale niekoniecznie jest to zła rzecz – moją największą nadzieją na  Sandstorm  jest to, że jest to coś w rodzaju tego samego ale lepszego . Oprócz świetnych dodatków, takich jak lekkie pojazdy bojowe, śmigłowce i bardziej interaktywne środowisko, rozgrywka wydaje się być równie brutalnym, intensywnym konfliktem, jak wcześniej. W odróżnieniu od wersji z 2014 roku, Sandstorm jest zbudowany na Unreal Engine 4, co oznacza, że ​​jego potencjał do stworzenia jeszcze bardziej wciągającej i imponującej grafiką gry jest ogromny.

Jeśli nie zamówiłeś jeszcze w przedsprzedaży Insurgency: Sandstorm , możesz  teraz zakupić z rabatem 10%  (lub 20%, jeśli posiadasz  Insurgency 2014). Tylko zakup w przedsprzedaży da Ci dostęp do możliwości wzięcia udziału w testach beta. Jako, że na betę nie będzie obowiązywało NDA, deweloper zachęca do transmitowania rozgrywki i dzieleniem się materiałami.

Dodaj komentarz