kontakt@insurgency-sandstorm.pl

Insurgency: Sandstorm plany aktualizacji na kolejne miesiące

Insurgency: Sandstorm plany aktualizacji na kolejne miesiące

Minął już prawie miesiąc od wydania ostatniej aktualizacji do Insurgency:Sandstorm stąd ostatnio obserwowaliśmy sporo pytań na oficjalnym forum o kolejne etapy rozwoju gry.

Właśnie przed momentem NWI umieściło stosowny komunikat w tej sprawie na ogólnych kanałach komunikacji.

W komunikacie czytamy że zespół ponownie przyjrzał się opiniom, które społeczność systematycznie przekazuje w trakcie testów beta 2 i jeszcze raz ocenił priorytety.

Obejmują one optymalizację, poprawę jakości modeli postaci i animacji, udoskonalenie rozgrywki oraz dalsze naprawianie błędówNowa data premiery (12 grudnia) zapewni NWI także dodatkowy czas na przetestowanie i wdrożenie planowanych funkcji społecznościowych gry, takich jak obsługa serwerów dedykowanych oraz możliwość uruchamiania przez graczy niestandardowych skonfigurowanych gier przy użyciu infrastruktury serwerowej NWI.

Wszyscy zauważyli prawie miesięczną przerwę w wydawaniu aktualizacji. Częściowo wynika to z decyzji o uaktualnieniu silnika gry  (z Unreal Engine 4.19 do Unreal Engine 4.20.Jest to znacząca aktualizacja, która powinna przynieść istotne korzyści rozwojowe), a częściowo dzięki wprowadzaniu nowych treści i zmian, które wymagają dodatkowych testów. Po następnej aktualizacji możemy spodziewać się częstszych łatek i aktualizacji aż do premiery.

Następna aktualizacja jest planowana na koniec października i jej celem jest:

  • Migracja do Unreal Engine 4.20
  • Nowa miejska mapa “Precinct”
  • Serwery dedykowane społeczności i przeglądarka serwerów.
  • Ulepszenia z zakresu niskiej jakości grafiki.
  • Nowa opcje kosmetyczne.
  • Dodatkowe opcje graficzne.
  • Ulepszone modele postaci i animacje, w tym buforowanie opcji kosmetycznych w celu zwiększenia wydajności, tekstur o wyższej jakości.
  • Liczne ulepszenia, szybkość poruszania się, mechanika broni, kamizelki, wsparcie ogniowe, mapy oraz setki poprawek i ulepszeń.

NWI zdecydowało również o nagrodzeniu testerów biorących udział w becie ekskluzywnym dodatkiem podczas premiery.

Dodaj komentarz