kontakt@insurgency-sandstorm.pl

Statystyki z oficjalnego trybu turniejowego oraz inne nowości.

Statystyki z oficjalnego trybu turniejowego oraz inne nowości.

   Z radością informujemy, że jeden z naszych głównych filarów klanu, czyli nikt inny jak Riser zabrał się za stworzenie poprawnie działającej listy najlepszych graczy trybu turniejowego. Rezultaty jego pracy możecie sprawdzić wybierając w menu zakładkę LEADERBOARD. Warto zaznaczyć, że obecna wersja strony ze statystykami z gry może zawierać błędy i oznaczona jest statusem ALPHA. Prace nadal trwają. 

 

  

    W danym momencie strona pozwala bezproblemowo wyszukać odpowiedniego gracza co nie było takie łatwe korzystając z oficjalnego rozwiązania. Dodatkowo wychodząc naprzeciw ciekawości graczy postanowiliśmy dodać możliwość sprawdzenia liczby uczestników trybu turniejowego w ostatnim przedziale czasowym. Niestety z powodu błędów, które nie mogą być przez nas rozwiązane, (gdyż nie stoją one po naszej stronie) dane te mają około 3 godzinne opóźnienie. W planach jest dodanie innych ważnych funkcji, których nie mogę zdradzić,   ale które z całą pewnością pozwolą nam spojrzeć szerzej na oficjalny tryb turniejowy. 

Dodatkowo postanowiliśmy dodać nowy kanał głosowy na naszym kanale Disocord dla gry Insurgency:Sandstorm(Sandstorm TryHard), który będzie dostępny tylko dla graczy chcących skupić się w 100% na grze oraz dla takich, którzy chcą i muszą korzystać ze znaczników mapy oraz z mikrofonu. Dostęp do niego będzie przyznawany poprzez odpowiednią range.

W produkcji jest również nasza mapa dla trybu Firefight. Jeszcze sporo przed nami ale część naszego planu prezentuje poniższy film.

 

Powyższy materiał wideo prezentuje tylko koncept mapy i nie jest w żaden sposób prezentacją pełnego projektu.

 

 

Dodaj komentarz