kontakt@insurgency-sandstorm.pl

Zamknięte testy technicznej alfy ponownie otwarte!

Polska społeczność gry

Zamknięte testy technicznej alfy ponownie otwarte!

Premiera Insurgency: Sandstorm  jest zaplanowana na wrzesień br czyli pozostało zaledwie niecałe 3 miesiące. NWI ma więc niewiele czasu na wykonanie ostatecznych szlifów. Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z premiery, zaplanowano kolejną rundę „technicznych testów Alpha” na PC z systemem Windows.

Od czasu ostatniej zamkniętej alfa nastąpiło wiele zmian. NWI chce uzyskać opinie na temat wszystkich nowych map, zmian, ulepszeń interfejsu użytkownika i funkcji dedykowanych serwerów, które zostały zaktualizowane od czasu ostatnich zamkniętych testów.

NWI zaznacza że przekazując opinię należy mieć na uwadze to że gra nie została jeszcze w pełni zoptymalizowana, a niektóre funkcje i treści nadal są w fazie budowy, alfa ma być testem obciążeniowym, a nie testem końcowego produktu.

0_1530607258150_08 - logo.jpg

Ta „zamknięta alfa techniczna”, jak ją nazywa developer, nie jest częścią programu dostępu do wersji beta dostępnego w przedsprzedaży . Wszyscy gracze, którzy zamówią Insurgency: Sandstorm na Steam, uzyskają dostęp do ekskluzywnej wersji Beta na kilka tygodni przed ostatecznym wydaniem. Gracze, którzy są w zamkniętej alfie, niekoniecznie będą mieli dostęp do Bety, chyba że złożą zamówienie w przedsprzedaży.

Pamiętajmy, że zamknięta alfa jest objęta umową o zachowaniu poufności, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł udostępniać zrzutów ekranu, filmów ani informacji o alfie poza dedykowanym ukrytym forum.

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij tutaj, aby przejść do formularza rejestracji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *